HAKKIMIZDA

Girist Yazılım olarak; deneyimli ve tutkulu ekibimiz ile birlikte web tasarım, web yazılım, masaüstü yazılımları, logo, afiş tasarımları, seslendirme alanında hizmet veriyoruz. %100 sermaye ile hayata geçen bir firma olmanın sorumluluğuyla birlikte çalıştığımız müşterilerimizin işini büyütmesi için çalışıyoruz.
 
Dünya çapında teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimiz için fark yaratacak çözümleri tespit ediyoruz. Uzman ekibimizin deneyimi ve bilgisi sayesinde, hedefi on ikiden vuran uygulamalar gerçekleştiriyoruz.
 
Bunu nasıl yapıyoruz?
 
Sürekli gelişen teknoloji karşısında avantajlı duruma geçmek için çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekliyor, müşterilerimize çağın en ileri çözümlerini sunduğumuzdan emin oluyoruz. “Birlikten kuvvet doğar” sözüne olan inancımızla ekip çalışmasına değer veriyoruz. Farklı fikirleri en etkili şekilde sentezler ve ideal uygulama yöntemini geliştiriyoruz. Teknik kararlar ve fikir üretimi süreçlerine gereken zamanı ayırarak müşterilerimizin ihtiyacını karşılamanın ötesinde kendi sektörlerinde prestij kazanmalarını sağlıyoruz.
 
Girist ® Grup çatısı altında yer alan bir şirket olmanın verdiği organizasyon becerisi, başladığımız her bir projenin ihtiyaçlarını tüm detaylarıyla görmemizi sağlıyoruz. Böylece müşteri memnuniyetini odağımıza alarak yürüttüğümüz her bir projenin sonunda müşterilerimizin uzun vadede fayda elde etmesine katkıda bulunuyoruz.
 
Etki yaratan web tasarım, web yazılım, masaüstü yazılım, logo, afiş tasarımı ve seslendirme çözümlerimiz sayesinde müşterilerimizin kendi sektörlerinde öne çıkmasını hedefliyoruz. Bize güvenen şirketlerin hizmet verdiği sektöre dair araştırmalar yaparak günceli yakalamaya, standartların ötesinde sonuçlar elde etmeye önem veriyoruz.